Changes
Jump to navigation
Jump to search
mLine 8:
Line 8:
− +
Line 15:
Line 15:
− +
− |3
− |<nowiki>--</nowiki>
+
+
− +
− +
− +
− +
− +
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Table Update
Upgrades will increase it's working speed and absorbing range.
Upgrades will increase it's working speed and absorbing range.
{| class="article-table"
{| class="article-table"
|Wagon level
|Wagon Tier
|Pick-up speed
|Pick-up speed
|Fuel capacity
|Fuel capacity
|-
|-
|1
|1
|<nowiki>--</nowiki>
|5
|3
|3
|2
|2
|-
|-
|2
|2
|<nowiki>--</nowiki>
|2.25
|5
|5
|<nowiki>--</nowiki>
|4
|2
|2
|-
|-
|3
|3
|<nowiki>--</nowiki>
|1.5
|<nowiki>--</nowiki>
|7
|<nowiki>--</nowiki>
|6
|3
|3
|-
|4 (Supercharged)
|.75
|9
|8
|<nowiki>-</nowiki>
|-
|5 (2x Supercharged)
|Instant
|11
|10
|<nowiki>-</nowiki>
|}[[ru:Чистильщик]]
|}[[ru:Чистильщик]]
[[Category:Wagon]]
[[Category:Wagon]]