Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 43:
Line 43:
− +
+
+
+
+
+
+
adding next level, don't know the range
|-
|-
| class="td-hl"|LVL 5 (2x {{Supercharged_3}})
| class="td-hl"|LVL 5 (2x {{Supercharged_3}})
|{{Dynamite_4|}}
|{{Dynamite_4|}} (purple)
|5
|5
|11
|11
|<nowiki>-</nowiki>
|-
| class="td-hl"|LVL 6 (2x {{Supercharged_3}} + Buckinator)
|{{Dynamite_4|}} (blue)
|
|
|<nowiki>-</nowiki>
|<nowiki>-</nowiki>
|}
|}
{{Nav}}
{{Nav}}
[[Category:Wagon]]
[[Category:Wagon]]