Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Slot Machine Wagon
(view source)
Revision as of 21:03, 7 January 2024
281 bytes added
,
7 January
no edit summary
Line 16:
Line 16:
|-
|-
| class="td-hl"|LVL 1
| class="td-hl"|LVL 1
−
|{{Commodities|
1
}}
+
|{{Commodities|
2
}}
|{{Track|1}}
|{{Track|1}}
|{{Dynamite|1}}
|{{Dynamite|1}}
Line 23:
Line 23:
|-
|-
| class="td-hl"|LVL 2
| class="td-hl"|LVL 2
−
|{{Commodities|
3
}}
+
|{{Commodities|
4
}}
|{{Track|2}}
|{{Track|2}}
|{{Dynamite_2|2}}
|{{Dynamite_2|2}}
Line 30:
Line 30:
|-
|-
| class="td-hl"|LVL 3
| class="td-hl"|LVL 3
−
|{{Commodities|
5
}}
+
|{{Commodities|
6
}}
|{{Track|3}}
|{{Track|3}}
|{{Dynamite_3|3}}
|{{Dynamite_3|3}}
|3
|3
−
|{{Bolts|
3
}}
+
|{{Bolts|
2
}}
|-
|-
| class="td-hl"|LVL 4 ({{Supercharged_3}})
| class="td-hl"|LVL 4 ({{Supercharged_3}})
−
|{{Commodities|
7
}}
+
|{{Commodities|
8
}}
|{{Track|4}}
|{{Track|4}}
|{{Dynamite_4|4}}
|{{Dynamite_4|4}}
Line 44:
Line 44:
|-
|-
| class="td-hl"|LVL 5 (2x {{Supercharged_3}})
| class="td-hl"|LVL 5 (2x {{Supercharged_3}})
−
|{{Commodities|
9
}}
+
|{{Commodities|
10
}}
|{{Track|5}}
|{{Track|5}}
|{{Dynamite_5|5}}
|{{Dynamite_5|5}}
Line 50:
Line 50:
|{{Bolts|3+}}
|{{Bolts|3+}}
|}
|}
+
+
{| class="article-table"
+
|
+
!Probability (estimated)
+
|-
+
| class="td-hl"|Nothing
+
|60% (±7%)
+
|-
+
| class="td-hl"|Commodities (O-O)
+
|12% (±3%)
+
|-
+
| class="td-hl"|Rails (#-#)
+
|6% (±1%)
+
|-
+
| class="td-hl"|Dynamites (I-I)
+
|6% (±1%)
+
|-
+
| class="td-hl"|Explosion (X-X)
+
|16% (±2%)
+
|}
+
{{Nav}}
{{Nav}}
[[Category:Wagon]]
[[Category:Wagon]]
TS
33
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Random page
Help about MediaWiki
Tools
Special pages
Printable version