Changes
Jump to navigation
Jump to search
mLine 6:
Line 6:
+
− +
+
+
+
+
+
+
+
+
+
− |?
− |?
− +
− +
− +
+
Speed, Stack Size, Cost + Supercharged Info
|Wagon level
|Wagon level
|Speed
|Speed
|Stack Size
|Cost
|Cost
|-
|-
|1
|1
|?
|5sec
|3
|1
|-
|2
|2.75 sec
|4
|2
|2
|-
|-
|3
|0.5 sec
|5
|2
|2
|-
|-
|3
|4 (Supercharged)
|?
|Instant
|?
|6 (+1 per Supercharger)
|<nowiki>-</nowiki>
|}
|}
[[Category:Wagon]]
[[Category:Wagon]]