Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 4:
Line 4:
− +
− +
− +
Line 21:
Line 21:
+
+
+
+
+
more info
To use players must dash into the wagon.
To use players must dash into the wagon.
{| class="article-table"
{| class="article-table"
|Wagon lv
|Tier
|Seconds
|Seconds
|Cool down
|Cool down
|Cost first
|Uses
|-
|-
|1
|1
|6s
|6s
|<nowiki>--</nowiki>
|<nowiki>--</nowiki>
|2
|1
|-
|-
|2
|2
|3
|3
|14s
|14s
|<nowiki>--</nowiki>
|2
|-
|4 (Supercharged)
|20s
|<nowiki>--</nowiki>
|<nowiki>--</nowiki>
|2
|2
|}
|}
[[Category:Wagon]]
[[Category:Wagon]]