Changes
Jump to navigation
Jump to search
mLine 4:
Line 4:
− +
Line 25:
Line 25:
− +
+
+
+
+
+
+
Update Table
To use players must dash into the wagon.
To use players must dash into the wagon.
{| class="article-table"
{| class="article-table"
|Tier
|Wagon Tier
|Seconds
|Seconds
| colspan="2" |Charges
| colspan="2" |Charges
|-
|-
|4 (Supercharged)
|4 (Supercharged)
|16 (+3sec per Supercharger)
|16s
| colspan="2" |2
| colspan="2" |2
|<nowiki>-</nowiki>
|-
|5 (2x Supercharged)
|19s
|2
|
|<nowiki>-</nowiki>
|<nowiki>-</nowiki>
|}
|}
[[Category:Wagon]]
[[Category:Wagon]]