Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 3:
Line 3:
− +
− +
− +
− +
− +
− +
no edit summary
|Wagon lv
|Wagon lv
|Speed
|Speed
|Fule capacity
|Fuel capacity
|Cost first
|Cost first
|-
|-
|1
|1
|
|--
|3
|3
|3
|3
|-
|-
|2
|2
|
|--
|
|--
|2
|2
|-
|-
|3
|3
|
|-
|
|--
|3
|3
|}
|}