Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 2:
Line 2:
− +
− +
− +
− +
− +
− +
no edit summary
{| class="article-table"
{| class="article-table"
|Wagon lv
|Wagon lv
|Speed
|Pickup speed
|Fuel capacity
|Fuel capacity
|Cost first
|Cost first
|-
|-
|1
|1
|--
|<nowiki>--</nowiki>
|3
|3
|3
|3
|-
|-
|2
|2
|--
|<nowiki>--</nowiki>
|--
|5
|2
|2
|-
|-
|3
|3
|-
|<nowiki>--</nowiki>
|--
|<nowiki>--</nowiki>
|3
|3
|}
|}